Hakkımızda2006'dan beri sanat kurumları ve şirketler için tasarım içerikli medya üretmekteyiz. Kadromuz genç ve dinamik bir takımdır bu yüzden aldığı tüm projeleri planlandığı takvimde sunar ve sonuçlandırır.

Grafik tasarımdan fotoğraf çekimine, web sitesinden matbaa işlerine uzanan, sektörün hemen hemen tüm alanlarında hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Biz bu işi seviyoruz, çünkü yaptığımız işlerin sonunda insanları mutlu etmek bizi de mutlu ediyor.

Unutmadan, Beyaz Kare adının hikayesi kısaca şöyle: Adımızı belirlerken aklımıza gelen pek çok isim için domain ve diğer alan adları alınmıştı. Biz de tasarımları hayata geçirdiğimiz bilgisayar ekranındaki boş beyaz kare sayfadan esinlendik.  Tasarım sayfamızın kare olmasından kaynaklı biz de adımızı Beyaz Kare Tasarım olarak belirledik. Adımızın ortaya çıkış hikâyesi kısaca böyle.

Peki tasarımlarımızı neden boş bir kare sayfada yapıyoruz? Çünkü kare, biçim olarak tasarım yaparken gözü yormayan ve tasarımı yapılan şekle müdahil olmayan görünüme sahiptir. Tüm kenarları eşit olduğundan kendini nötrler. Dolayısıyla beyaz kare, tasarladığımız içeriği daha sağlıklı görmemize ve değerlendirmemize olanak sağlar.

ayrıca KARE, insanın bulduğu ve evrende olmayan tek biçimdir ( :" Yaşamınızda, neyi ve kimi sevdiğinize iyi karar verin. 
Çünkü yaşamınızın ekseni, sevdiğiniz kişiyle, sevdiğiniz iştir. 
İşiniz, her zaman yaşamınızın en büyük bölümü olacaktır. 
O nedenle, hayattan tat almanın tek yolu, yaptığınız işi sevmektir. 
İşinizi sevebilmenizin tek yolu ise, onun güzel ve yararlı bir iş olduğuna inanmanızdır." 
-  Steve Jobs  -